درباره ما

تاکید و توجه به مسائل مرتبط با سلامت روان یکی از ضروریات مهم مفهوم سلامت جامعه است که در تمام کشورها منجمله کشور ما قوانین و راهکارهایی در این خصوص وضع شده است. توجه به مفاهیم سلامت روان رو به افزایش است و در سال­ های اخیر در اغلب کشورها از بستر­های الکترونیک و هوشمند هم برای پیشبرد اهداف مرتبط با ارتقای سلامت روان استفاده میکنند. در طی چند سال گذشته در اغلب کشورها، متخصصین سلامت روان علاقمند به استفاده از تکنولوژی در ارتقای سلامت روان شده اند که به این واسطه اتفاقات ارزشمندی در این حوزه روی داده است. سلامت روان الکترونیک مفهومی جدید است. سلامت روان الکترونیک، ارائه خدمات سلامت روان به‌واسطه فنّاوری‌های روز و اینترنت است. یکی مهمترین ابزارها و بسترهای خدمات سلامت روان الکترونیک، ‌مشاوره روانشناسی آنلاین است که در واقع نوعی مداخله با هدف بهبود و ارتقای سلامت روان، از طریق اینترنت است. این نوع مداخلات با فناوری گره خورده است و به نام‌هایی همچون درمان الکترونیک هم خوانده می‌شود. در این نوع از مداخله، مشاور یا روانشناس متخصص به شکل تصویری یا صوتی با مراجع ارتباط برقرار می‌کند، مراجع را حمایت و توصیه‌های روانشناختی خود را منتقل می‌کند و یا در دیگر موارد آموزش ­هایی را به کاربر در حوزه ­های مختلف سلامت روان ارائه میکند.

با تاکید بر این مفاهیم پایه ذکر شده پلتفرم دگر ایجاد شد. دگر، پلتفرمی برای ارائه خدمات سلامت روان آنلاین است. در دگر ما قرار هست که خدمات سلامت روان نظیر مشاوره و آموزش آنلاین روانشناسی را با اهداف تسهیل فرایند مشاوره، دسترسی کاربران به روانشناسان متخصص و مورد تایید و هزینه ­های مقرون به صرفه ­تر را برای کاربران داخلی و ایرانیان خارج از کشور فراهم کنیم.


توجه داشته باشید در موارد اضطراری نظیر وجود یک بحران برای خودتان یا شخص دیگر، اورژانس اجتماعی با شماره ۱۲۳ و صدای مشاور با شماره 1480 می­تواند به شما کمک فوری ارائه دهد و استفاده از این سایت پیشنهاد نمی­شود.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: